ATP Usługi Budowlane

Mamy nadzieję, iż nasz serwis internetowy pozwoli Państwu zapoznać się z sylwetką naszej firmy oraz profilem działalności jaką wykonujemy. Sprawna organizacja, doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo. W swojej pracy łączymy profesjonalizm działania i doświadczenie nabyte podczas wielu realizacji.

Wykonujemy kompleksowe realizacje inwestycji obiektów prywatnych oraz przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, na które udzielamy odpowiedniej gwarancji. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Podczas realizacji naszych zleceń wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, środki transportowe i przeszkolonych pracowników, nowoczesne technologie i najlepsze materiały. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich.

Dane firmy

ATP Usługi Budowlane
Tomasz Węclik

ul. Kręta 19A
62-030 Luboń

tel. 504 985 140
FAX. 061 8 105 468
e-mail: biuro@atp-elewacje.pl

Kilka słów o nas

Firma ATP świadczy szeroki wachlarz usług budowlanych, wykończeniowych i posadzkarskich. Kadra zarządzająca i pracownicza składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, dlatego gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zadaniem naszej firmy jest przede wszystkim zrozumienie potrzeb Klienta i umacnianie z nim trwałej więzi opartej na wzajemnym zaufaniu.
Zapraszamy do Galerii w celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami. Chętnych i zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt drogą telefoniczna bądź mailową.